Jak kupować na Aliexpress?

Wbrew pozorom zakupy na aliexpress są bardzo proste. O ile masz już założone konto (jeśli nie, kliknij TUTAJ ) zamówienie produktu stanie się łatwizną. Pierwsze zakupy wykonamy razem:

 1. Przede wszystkim wejdź na stronę Aliexpresshttp://pl.aliexpress.com.
 2. Zaloguj się: Jak kupować na aliexpress?
 3. Jako maniaczka maseczek, pokazuję na podstawie ich kupowania. Ty możesz wybrać co tylko chcesz. 🙂jak kupować na aliexpress?
 4. Jeśli aukcja zawiera dużo przedmiotów, wybieramy ten, który nas interesuje. Ja w tym przypadku wybrałam wszystkie 4 maseczki. jak kupować na aliexpress?
 5. Po wyborze klikamy “kup teraz”. Przeważnie przesyłki są darmowe. Jednak jest to indywidualna opcja każdego sklepu, więc weź to pod uwagę. ( TUTAJ bezpośredni link do tych maseczek )jak kupować na aliexpress?
 6. Następnie wpisujemy dane do wysyłki. jak kupować na aliexpress?
 7. Po dodaniu danych do wysyłki wybieramy metodę płatności, która jest dla nas najwygodniejsza: karta kredytowa lub przelewy 24. jak kupować na aliexpress?
 8. Ja wybrałam inne metody płatności. Jeżeli już wybrałeś/aś swoją formę kliknij w miejsce wskazane strzałką:jak kupować na aliexpress?
 9. Tutaj wyświetla się nam cena po przeliczeniu waluty. Następnie płacimy przez Przelewy24. Klikając “Pay Now”.jak kupować na aliexpress?
 10. Wybieramy swój bank i od razu zostajemy do niego przekierowani. Tam już logujemy się i dokonujemy płatności.
  jak kupować na aliexpress?

Po wpłacie wyskoczy nam powiadomienie o jej poprawności. I teraz nie zostaje nam nic innego jak czekać na nasze zamówienie. 🙂

Paczki z Chin dochodzą od 7 do 45 dni. Jednak zazwyczaj jest to ok 3 tygodni.