Darmowa kasa na zakupy dla naszych użytkowników!

 

Niezwykle popularna promocja darmowej kasy z Twisto powróciła! Jeśli nie zdążyliście się załapać na poprzednią edycję to teraz możecie odebrać łatwe 100zł .. za 3 płatności na dowolną kwotę.. ale o tym poniżej! 

Tym razem z promocji może skorzystać 5000 osób, ale nie warto czekać do ostatniej chwili – po wyczerpaniu puli wniosków poniższy link przestanie działać:

ZAŁÓŻ KONTO TWISTO I ODBIERZ 100ZŁ PREMII

Świetna okazja na zdobycie dodatkowej kasy! Zupełnie za darmo dostaniecie 100zł, (lub wiele więcej jeśli założycie konto a następnie polecicie tą kartę swoim znajomym [wtedy Wy jak i również każdy z nich dostanie 50zł!]) – Można w ten sposób bez problemu zarobić drugą wypłatę! Przeczytajcie poniżej na czym to polega i czy to bezpieczne. Tylko z naszego linku cała kasa czyli 100 PLN trafia do was! 

 

Sama aplikacja to Twisto jest to bardzo podobne do Revolut ale ma też dodatkowe funkcje! Teraz za samo założenie konta do zgarnięcia jest aż 100 PLN! Kasę otrzymacie już po 24-48 godzinach!

> Przejdź do: Darmowe konto Twisto z premią 100 PLN na start

Jak już wspomniałem promocja jest bardzo podobna do akcji z Revolut, ale tutaj jest jeszcze łatwiej! Nie trzeba robić zdjęcia dowodu, nie trzeba robić selfie! Weryfikacja jest tutaj uproszczona do minimum. Ponadto ogromną zaletą Twisto jest fakt że nie wymagają żadnego zaświadczenie o zarobkach i nie będzie sprawdzany Twój BIK. Weryfikacja danych odbywa się za pomocą przelewu 1 PLN z Twojego konta który jest oczywiście zwracany!

Czym w ogóle jest Twisto i czy to bezpieczne?

Tak! To firma która oficjalnie współpracuje z bankiem ING – jednym z największych banków w Polsce, dlatego to dowód na rzetelność, i gwarancja bezpieczeństwa! Oczywiście nie musicie wierzyć mi na słowo sprawdźcie to sami na oficjalnej stronie banku: https://media.ingbank.pl/informacje-prasowe/926/pr/402913/ing-wprowadzil-platnosci-internetowe-imoje-oraz-twisto

 

Dlaczego warto mieć dodatkowo oprócz Revolut? – Twisto pozwala nam na skorzystanie z darmowej odroczonej płatności! Po prostu robimy zakupy dziś i mamy aż 45 dni na przetestowanie swoich zakupów i dopiero później płacimy! Oczywiście to nie jest przymusowe – nie musicie z tego korzystać, ale możecie np jeśli wypłata jest dopiero za 2 tygodnie a Wy chcecie kupić coś już teraz! 🙂

Dodatkowo jak już założycie Twisto – będziecie mieli możliwość zapraszać do tej aplikacji swoich znajomych i wtedy za każdego znajomego Wy dostaniecie 50zł, i również wasz znajomy otrzyma 50zł za samą rejestrację!

100 zł za założenie darmowego konta Twisto

Dlaczego oni w ogóle rozdają pieniądze?! Firma zamiast robić bardzo drogie wielomilionowe kampanie w telewizji postanowiła podobnie jak Revolut promować się tzw. pocztą pantoflową, i zapłacić ludziom. Dzięki temu wy na sam start za rejestrację z mojego linku dostaniecie 100 PLN, oraz możecie później zapraszać nowe osoby i zarabiać! Pamiętaj że rejestrujesz się zupełnie za darmo! Nikt nie obciąży Cię żadnymi kosztami. Kasę z Twisto możemy wydać przy pomocy karty w dowolnym sklepie w Polsce np kupując jedzenie lub na naszym ulubionym ALIEXPRESS przy pomocy darmowej karty MasterCard.

 

Krok 1: 

Wchodzimy na stronę Twisto z tego linku promocyjnego: http://bit.ly/100PLNnaZAKUPY (pamiętaj tylko z tego linku dostaniesz 100 PLN! )

Na początek wpisujemy swój adres email:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie należy wprowadzać tutaj żadnych innych kodów promocyjnych po prostu widzimy że kod o wartości 50 punktów (czyli = 100PLN do wydania) jest dodany i przechodzimy dalej. Jeśli coś zmienicie nie dostaniecie bonusu.

 


Krok 2:

Teraz należy postępować według wskazówek na ekranie. Musisz podać swoje podstawowe dane – imię, nazwisko. Następnie należy podać swoje podstawowe dane z dowodu – jest to konieczne tak jak podaje się w banku. Również ja to zrobiłem, moja rodzina, znajomi, nie ma się czego obawiać. Twisto przecież wpsółpracuje z ING. I to ich wspólny projekt, ponadto nie wymagają zdjęć dowodu ani selfie tak jak inne konkurencyjne firmy. Należy tylko podać swoje dane identyfikacyjne, ponieważ tego wymaga ustawa UE o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. To standardowa procedura którą trzeba przejść aby nikt nie robił multikont i nikt się pod nikogo nie podszywał. Wszystko jest w 100% bezpieczne.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej.

  • Zgody te możesz wycofać zaraz po otrzymaniu bonusu:

Krok 3:

 Teraz należy uzupełnić resztę danych. Pojawi się pytanie, czy chcesz zamówić kartę – karta jest oczywiście w 100% darmowa – zamawiamy ją ponieważ będzie nam potrzebna do wykonania 3 płatności (po których otrzymamy 100 PLN)

Krok 4: W miejscu gdzie podajesz limit na zakupy jaki chciałbyś otrzymać polecam podać realną kwotę na początek np 300zł – potem tą sumę można oczywiście zwiększyć. Nie należy przesadzać i “bajerować” jeśli zarabiasz 3000 PLN a wpiszesz że zarabiasz 10000 i poprosisz o bardzo duży limit mogą odrzucić Ci konto i nie dostaniesz bonusu. Osobiście wpisałem że chcę 300 PLN limitu, mieszkam sam, i spłacam kredyt w wysokości 100 PLN m/c, a inne koszty mojego utrzymania to 400zł m/c. I przeszedłem bez problemu weryfikację – nie proszą o żadne dodatkowe dokumenty, ale najlepiej podać naturalne dane wtedy wniosek przejdzie 🙂

Krok 5: Teraz proszę o wykonanie przelewu 1 PLN w celu weryfikacji waszej tożsamości, oczywiście ta kasa zostanie zwrócona niezwłocznie po weryfikacji waszego imienia i nazwiska, także nie musicie się o nią martwić. Proces weryfikacji może zająć do 2 dni, z uwagi na bankowe sesje Elixir (przelew weryfikacyjny wykonywany jest na konto w ING Banku Śląskim, który to zainwestował w Twisto.

Teraz zostało już tylko sprawdzać maila i czekać na wiadomość od Twisto!

To już wszystko po weryfikacji otrzymasz kartę – trzeba zrobić nią przynajmniej 3 płatności – można kupić nawet zapałki ponieważ kwota którą wydacie się nie liczy 🙂

Po zaksięgowaniu Twoich 3 płatności dostaniesz 100 PLN dzięki temu że skorzystałeś z naszego linku 🙂

 

> ZAŁÓŻ TWISTO Z PREMIĄ <

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zapytaj na grupie: https://www.facebook.com/groups/AliBestDeals/

 

 

 

Share This Post

Zostaw komentarz:

Shopping Cart