Roborock S50 – Recenzja bez ściemniania

Recenzja bez ściemniania! Roborock S50 czyli najlepiej zainwestowana przeze mnie kasa wydana na Ali 

Kupiłam za 309.99 USD z wysyłką z Czech z tej aukcji: https://ali.ski/Q_hG_v – użyjcie kodu: friday15

Dotarł do mnie po 5 dniach 

Miałam już wcześniej w domu i odkurzacz Alfawise V8S a także ILIFE V7S Plus i chociaż były to świetne sprzęty, to niestety (albo stety) nie mają startu do dzieła Xiaomi. Ten odkurzacz sprząta po prostu dużo dokładniej, i nie muszę już poprawiać nawet dywanów, co zdarzało się czasami wcześniej przy wymienionych wyżej robotach.

 

Co do funkcji mopowania to należy to traktować jako ciekawostkę i dodatek, ponieważ ta funkcja przyda się jedynie do odświeżenia podłogi raz na jakiś czas, na pewno nie domyjecie tym zaschniętych plam i nie umyjecie podłogi tak dobrze jak zrobicie to tradycyjnym mopem. To jeszcze Xiaomi musi dopracować 

 

Ale pozostałe funkcje są świetne! Odkurzacz sprząta rewalacyjnie, dzięki aplikacji którą pobieramy na telefon możemy sterować nim a także podglądać mapy pomieszczeń utworzone przez ten sprzęt. Odkurzacz tworzy sobie mapę za pierwszym razem a następnie za każdym kolejnym sprząta według ustalonego hormonogramu, mamy całą mapę mieszkania na naszym telefonie, jeśli macie mieszkanie piętrowe to można zapisać mapy obydwu pięter, a dodatkowo jeśli chcemy aby odkurzacz nie wjeżdzał w dane miejsce po prostu zaznaczamy je na mapie w telefonie i od tego momentu będzie zawsze je omijał  Oczywiście możecie ustawić aby odkurzacz sprzątał codziennie o danej godzinie, lub po prostu zlecić mu to nawet jeśli nie ma go w domu (ta funkcja również w aplikacji) Apka jest dostępna oczywiście na Androida a także na iOS.

Roborock S50 / S55 posiada baterię 5200 mAh co realnie przekłada się na 2,5h sprzątania, ale aby wysprzątać moje mieszkanie 70m wystarcza mu około 40min.

Dlaczego to najlepiej wydana kasa? Bo odkąd go mam to jeszcze ani razu nie dotknęłam tradycyjnego odkurzacza, a odkurzanie zwłaszcza jeśli ma się w domu zwierzaki (lub dzieci  ), tak jak ja.. czasami potrafi być uciążliwe

Share This Post

Shopping Cart